Zgarnij 36 USD od Coinbase [ŁATWE 140zł ZA DARMO]

9 grudnia, 2023 Autor Patryk Branicki 2

Na Coinbase pojawiły się nowe quizy. Tym razem dotyczą kryptowalut Vechain i Vara Network. Za ich wykonanie otrzymasz 36 USD (ok. 140 zł w chwili pisania artykułu). Oferta jest dostępna dla nowych jak i obecnych użytkowników giełdy. Zadania zajmują dosłownie kilkanaście minut, o ile znasz dobrze angielski i w miarę sprawnie poruszasz się po aplikacji.

Jeśli nie masz jeszcze konta Coinbase, możesz założyć je tutaj.

Quizy Coinbase (aplikacja Coinbase)

Zadania najlepiej zacząć od Vechain, ponieważ w przypadku Vara będą potrzebne środki na koncie Coinbase (oczywiście nie musisz nic wpłacać, wszystko wyjaśnię poniżej). Pierwsze dwie części zadań z Vechain to klasyczne quizy, których formuła jest dobrze znana użytkownikom platformy. Trzeba obejrzeć krótką prezentację i odpowiedzieć na pytania. Proste. Otrzymasz za to 2×1$. Trzecia część polega na “wypróbowaniu” portfela VeWorld, czyli pobraniu aplikacji, założeniu konta i przelaniu dowolnej ilości VET na swój adres. Działa to tak, jak każdy inny portfel, więc zadanie nie powinno sprawić problemu nikomu, kto posiada choćby minimalną wiedzę o kryptowalutach. Oczywiście można skorzystać ze środków uzyskanych w poprzednich etapach. Można przelać 1 VET i od razu cofnąć na Coinbase. Otrzymasz za to 10$. Razem za wykonanie wszystkich zadań Vechain powinieneś otrzymać 12 USD. Nie wypłacaj jeszcze tych środków, będą potrzebne w następnym zadaniu.

10 USD zdobyte w trzeciej części zadania Vechain (aplikacja Coinbase)

Drugą kryptowalutą dla której dostępny jest quiz to Vara Network. Pierwsza część zadania to podobnie jak poprzednio, krótka prezentacja i odpowiedź na pytania. Otrzymasz za to 3$. Drugi etap wymaga trochę cierpliwości. W pierwszym punkcie jest napisane “Kliknij <Start> poniżej”, ale nie ma takiego przycisku. Chodzi o ten niebieski button na dole. To błąd w tłumaczeniu. Po jego naciśnięciu zostaniesz przeniesiony do strony pobierania aplikacji SubWallet, która będzie Ci potrzebna do wykonania zadania. Musisz zainstalować portfel podobnie jak w zadaniu z Vechain. Na utworzony adres musisz przelać przynajmniej 15 VARA. Dlatego mówiłem, żebyś nie wypłacał coinów VET. Środki z wymiany VET na VARA razem z tymi z pierwszego etapu zadania powinny wystarczyć na wykonanie zadania i to ze sporym zapasem.

Po przelaniu 15 coinów VARA, musisz wrócić do zakładki z zadaniem i ponownie kliknąć w niebieski button. Zostaniesz przeniesiony do strony projektu, gdzie musisz połączyć swój portfel i kliknąć “Mint NFT”. Mintowanie jednego tokena kosztuje drobną ilość kryptowaluty. W moim przypadku po naciśnięciu zaczęło się mielić i w końcu otrzymałem komunikat “Success”, ale żadne NFT nie pojawiło się w moim portfelu SubWallet. Kolejne próby skutkowały pojawieniem się komunikatu “Gas calculation error”. Skontaktowałem się z supportem Coinbase i otrzymałem informację, że problem wynika z przeciążenia po stronie Vara, wynikającego z dużego zainteresowania kryptowalutą. Cóż, nic dziwnego, skoro tyle płacą 😉 Na szczęście wymintowane NFT pojawiły się po kilku godzinach oczekiwania. Jeśli doświadczyłeś tego problemu, nie musisz nic robić. Po prostu poczekaj. Po pomyślnym dodaniu tokenów otrzymasz 5$ w VARA.

Kolejnym etapem, płatnym już aż 10$, jest “nauka” stackowania VARA. Robi się to tak, jak każdy inny stacking, ale uwaga: w tym kroku zamrażasz ok. 80 zł na tydzień. Jeśli nie chcesz zamrażać tych funduszy, po prostu nie wykonuj tego etapu i wróć do niego później. Kroki są następujące: musisz wysłać na swój SubWallet taką ilość VARA, żeby było na nim ponad 170 jednostek kryptowaluty. 15 VARA już tam jest, ponieważ wysłałeś je w poprzednim zadaniu. Wymiana reszty VET (jeśli jeszcze nie wymieniłeś wszystkiego) na VARA oraz wysłanie wszystkiego na portfel powinno pokryć zapotrzebowanie wymagane w zadaniu. Możesz je zastackować i od razu odstackować, ale środki będą dostępne dopiero po 7 dniach.

Dwa pozostałe etapy zadania, płatne po 3 USD każdy, to gry w sieci Vara Network. Twórcy chyba nie mieli lepszego pomysłu na metodę przepalania tokenów. Wyzwanie polega na zagraniu w grę wyścigi, oraz kółko i krzyżyk, w którym każdy ruch kosztuje niewielką ilość kryptowaluty. Nagroda za zadanie jest wyższa niż koszt ruchów. W każdym razie, wątpię że kiedykolwiek wrócisz do tych gier xD

Stan konta VARA po wykonaniu wszystkich zadań (aplikacja SubWallet)

Podsumowując: wykonanie wszystkich zadań Vechain i Vara Network pozwoli Ci otrzymać nagrodę w postaci 60 zł do wypłaty z Coinbase od razu (na przykład na kartę, genialna opcja, środki dochodzą w kilka minut) oraz 80 zł zamrożone na tydzień. Po tygodniu wpłacasz swoje VARA z powrotem na Coinbase, a następnie wypłacasz tak jak poprzednie 60 zł.

W razie pytań lub problemów zapraszamy do kontaktu przez fanpage na Facebooku