Zgarnij losową nagrodę (minimum 10€) za darmo od Robinhood + 5€ za rozwiązanie quizu!

6 stycznia, 2024 Autor Patryk Branicki 1

Robinhood to amerykańska giełda, o której jakiś czas temu było głośno, przez zablokowanie handlu akcjami wywindowanymi przez użytkowników Reddita. Internauci wywołali tzw. short squeeze, czyli masowo wykupywali instrument, w tym przypadku akcje GameStop, w wyniku czego nastąpiło wycięcie stop lossów inwestorów shortujących i silny wzrost ceny. Ruch ze strony platformy jest o tyle kontrowersyjny, że została ona zaprojektowana specjalnie dla małych, indywidualnych inwestorów.

Robinhood na swojej stronie mówi wprost o szansach na wylosowanie nagrody (robinhood.com)

Aplikacja jest wyjątkowo ciekawa z kilku powodów. Za samo założenie konta (możesz to zrobić tutaj, link otworzy się w nowej karcie) i zrobienie wymaganego obrotu otrzymasz losową nagrodę z przedziału 10 EUR – 1 BTC. Robinhood sam przyznaje, że 98% nagród znajduje się w przedziale 10€ – 20€. Ale może Ci się poszczęści. Rejestracja jest błyskawiczna i banalna, standardowy KYC i selfie.

Kolejne kroki otrzymania bonusu (aplikacja Robinhood)

Mając już pobraną i zweryfikowaną aplikację, można przystąpić do spełniania drugiego warunku otrzymania nagrody, czyli obrotu. Trzeba wykonać transakcje na co najmniej 10€, dlatego na początku wspomniałem, że będzie nam potrzebne jedno euro depozytu. Mając 1€ musisz 10x na zmianę kupić i sprzedać dane aktywo. Możesz oczywiście wpłacić od razu 10€ i zrobić tylko dwie transakcje – kupić coś i potem sprzedać i bonus będzie jak najbardziej naliczony. Po zrobieniu obrotu, bonus zostanie od razu naliczony. Ja otrzymałem 10,01€ w BTC:

Moja nagroda od Robinhood (aplikacja Robinhood)

Z wad aplikacji, zauważyłem, że przelewy księgują się wyjątkowo długo. O ile przelew SEPA z Coinbase na Revoluta idzie dosłownie kilka minut, to z Revoluta na Robinhood musiałem czekać do następnego dnia. Nie jest to może jakaś duża niedogodność, ale warto być uprzedzonym. Pamiętaj też o tytule przelewu – musi być identyczny jak kod “reference” na stronie Profil>Transfers. Inaczej będzie trzeba pisać do supportu i to odkręcać.

Opcją bardzo interesującą jest crypto back, co w teorii działa podobnie jak cash back w przypadku tradycyjnych kart płatniczych. Tej funkcji jeszcze nie testowałem, ale z pewnością jeszcze o niej napiszę.

Na koniec warto wspomnieć o programie poleceń – obecnie chyba najlepszym na rynku. Gdy zaprosisz do aplikacji innego użytkownika, a on spełni warunki, o których wspomniałem wcześniej, oboje otrzymacie taki sam losowy bonus. Żeby wziąć udział w akcji, trzeba samemu być poleconym przez kogoś, dlatego zapraszam do rejestracji 😉

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ ABY OTRZYMAĆ BONUS OD ROBINHOOD

W razie pytań lub problemów zapraszamy do kontaktu przez fanpage na Facebooku