ySense – serwis do zarabiania dodatkowej gotówki za proste zadania

2 marca, 2024 Autor Patryk Branicki 1

ySense to jeden z najstarszych serwisów oferujących nagrody pieniężne za wykonywanie prostych zadań online. Jest od lat wypłacalny i oferuje wiele sposobów zarabiania przez internet. Załóż konto tutaj i zacznij zarabiać w kilka chwil.

Płatne zadania

ySense posiada świetną bazę płatnych ofert i zadań. Za jedno zadanie można zgarnąć nawet ponad 200$!

(ysense.com)

Co ciekawe, ySense oprócz swoich własnych płatnych zadań, daje możliwość zarobienia na ofertach partnerów:

(ysense.com)

Szczególnie w Hang My Ads pojawiają się ciekawe propozycje (zobacz na przykład tutaj).

Płatne zadania w większości polegają na zainstalowaniu jakiejś aplikacji, na przykład gry i wbiciu określonego poziomu. Na przykład za osiągnięcie 250 lvl w Animals & Coins otrzymasz 100$. Brzmi zachęcająco? Różnych ofert jest co najmniej kilkadziesiąt i wciąż pojawiają się nowe. Oprócz gier, pieniądze można zarobić za testowanie nowych produktów, np VPN (trzeba tylko pamiętać żeby anulować subskrypcję), pobieranie aplikacji (np. Wirex), założenie konta na stronie partnera, oglądanie filmików, itp. Wykonując zadania regularnie, można zarabiać naprawdę fajne pieniądze, praktyczne zerowym wysiłkiem.

Płatne ankiety

Nie da się ukryć, że ankiety w ySense są robione pod Stany Zjednoczone. Większość ankiet nie będzie dostępna dla użytkowników z Polski:

(ysense.com)
(ysense.com)

Ankiety w tym serwisie najlepiej sobie odpuścić, żeby nie tracić czasu. Zamiast tego, polecam płatne ankiety AttaPoll, które są dostępne również dla Polaków.

Program poleceń

ySense ma jeden z ciekawszych programów poleceń. Są dwa rodzaje prowizji za polecenie:

  1. Prowizja za rejestrację – za każdego użytkownika, który uaktywni swoje konto, otrzymasz 0,30$ (dotyczy nowych użytkowników z Polski). Gdy polecona osoba zarobi swoje pierwsze 5$, otrzymasz 2$ prowizji.
  2. Prowizja za aktywność – za każdą ankietę i zadanie jakie ukończy osoba, którą poleciłeś, otrzymasz nagrodę w wysokości 20% jej zarobków. Prowizja wzrasta do 25%, jeśli masz więcej niż 100 aktywnych poleconych i do 30%, jeśli masz ich więcej niż 200.

To doskonały sposób na dochód pasywny. Jeśli masz bazę mailingową, bloga, kanał na YouTube, grupę na Facebooku, czy cokolwiek tego typu, to w zasadzie nie musisz nic klikać, a kasa sama wpada 😉

Wypłata z ySense

Zarobione pieniądze można wypłacić na wiele sposobów: PayPal, Skrill, Payoneer, a także w formie karty podarunkowej Amazon:

(ysense.com)

Czasem są dostępne też inne metody, na przykład doładowanie Steam. W przypadku każdej metody, wypłata przychodzi w ciągu kilku dni roboczych.